Karakaya Otomotiv Hakkında

Karakaya Otomotiv Hakkında

Uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile her marka araca servis hizmeti vermektedir. Müşterilerimize en doğru servis hizmeti sunan firmamız hiçbir zaman kalitesinden ödün vermemiştir.

Oto servis hizmetleri araçların sağlıklı ve güvenli yolculuğuna her zaman en gerekli hizmetlerle destek sağlamıştır. Bosch marka kalitesinin yüklediği sorumluluğu taşıyan servisimiz sürekli gelişmek zorunda olduğunu bilmiştir. Otomotiv teknolojisinin tüm gelişimleri servisimizin takibinde olmuştur. Servis iç dizaynımız yapılırken modern ve ergonomik atölye ve istasyonlar ortaya çıkmıştır. Bu bahsedilen hizmet noktalarında araçlarınız için en kaliteli hizmetler tarafımızdan uygulamaya konmuştur.

Bakım çalışmalarımız servisimizin özel hizmet yapısına çok uygundur. Periyodik olarak takip ettiğimiz bakım süreçleri, aracınızın her döneme hazır olmasını sağlamıştır. Hizmet kalitemizi yüksek tutup bakım konusunda her zaman sizi destekleyen çalışmalara imza atmış durumdayız.

Onarım ve tamir çalışmalarında en ileri servis teknolojisi ile karşınızda olduk. Arıza tespiti ve gidermede kullandığımız teknolojiler servisimizi ayırmış ve çok önemli bir yere taşımıştır. Aracınızın kapasitesini yüksek seviyede tutmak için onarım ve tamir hizmetlerimiz iyi bir çözüm ortaya koymuştur.

Arıza giderme ve bakım çözümlerinde en ekonomik hizmeti size sunmanın gayreti içindeyiz. Önce arızanın tamiri ve en son parça değişimi hizmeti gündemimize gelmektedir. Arızalı parçaların değişimi gerekli olduğunda kaliteli ve ekonomik çözüm için her zaman görev ve sorumluluklarımızı çok iyi biliriz. Paça tedarik ve değişim çözümleri ile aracınız için en gerekli ve en iyi hizmeti ortaya koyarız.

Tecrübe ve bilgi konusuna çok önem verip eleman gelişimine önemli katkı sağlamak görevimiz olmuştur. Bu sayede tecrübeli eleman kadromuz, işinde son derece uzman çalışmalarla karşınıza gelmiştir. Kaliteli, uygun ve ekonomik hizmet adresi olarak servisimiz sizleri her zaman desteklemiştir.

Misyonumuz

Bosch markası bile başlı başına çok önemli bir misyona işaret eder. 1 asırlık otomotiv teknolojisi, servisimize çok önemli görevler yüklemiştir. Otomasyon ve inovasyon çalışmaları konusunda servisimiz örnek adresler içinde çok önemli bir yere sahip olmuştur. Servis konforu ve güvenli hizmet konusunda üzerimize düşen görevlerin her zaman bilincinde olduk. Yol emniyeti, yol güvenliği ve araç konforu gibi önemli konularda servisimizin hizmet farkını görebilirsiniz.

Vizyonumuz

Siz müşterilerimiz için her zaman daha iyi hizmet hazırlamanın gayreti içinde olduk ve ileriki süreçte bu konuda çalışmalarımız devam edecektir. Araç marka kalitesini ve araç kullanım ömrünü yükseltecek çözümler üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Aracın serviste kalma zamanını daha da düşürüp araçların ekonomik hizmeti alması için tüm imkânlarımızı zorlamaya devam edeceğiz. Kısaca sizin için düşünüp aracınız için daha sağlıklı gelecek oluşturmaya devam edeceğiz.