Togg Yetkili Servisi

Togg Yetkili Servisi

Elektrikli olan ve çevreci özelliklere sahip olan bu araç için, modem ve donanımlı bir yetkili servis tüm imkânları ile görev başında olmuştur. Beylikdüzü Togg servisi özellikle gelişmiş teknoloji ve model imkânları ile çözümler oluşturmuştur. Bakım, onarım ve parça değişim hizmet çözümlerini görebilmek için, donanımlı servisimizin hizmetlerinden hemen gerekli yardımı alabilirsiniz. Uzman kadromuzla birlikte her zaman görevimizin başında olacağız. Aracınız için en sağlıklı ve kaliteli hizmeti servisimizden alabilir ve fırsatları bizden elde edebilirsiniz. 

Togg Yetkili Servisi

Elektrikli Araç Bakımı

Elektrikli Araç Bakımı

Elektrikli araç bakımı konusunda kadromuz oldukça yeterlidir. Yetkili servis olarak hazırlayıp sunduğumuz çözümler, araç marka kalitenize uygun sonuçlar yaratmaktadır. Periyodik bakımlar ve onarım çözümleri, servisimizin en çok üzerinde durduğu konular arasında yer alır. Togg periyodik bakımı düzenli olarak yapılmalı ve her mevsimde gerekli kontroller aracınız için uygulamaya konmalıdır. Bu bakımlar esnasında, başta bataryalar olmak üzere aracın mevcut pozisyonunun gözden geçirilmesi gerekir. Togg ilk bakımı çok önemlidir sıfır araçlarda ilk bakım için teknik ekipman kullanımı ve teknisyen kalitesi daima en üst düzeyde olmalıdır. Servisimiz tarafından hazırlanan hizmetler, bu konuda size önemli yardımlar sağlamaktadır. 

Elektrikli Araç Bakımı

Togg Şarj Bakımı

Togg Şarj Bakımı

Togg şarj bakımı aracın performansını korumak ve gözetmek için büyük önem taşımaktadır. 88,5 kWh batarya 523 km ve 52,4 kWh batarya 314 kmmenzil ile aracınıza güvenli ulaşım için avantaj sağlamaktadır. Bu enerji kaynağının aynı zamanda temiz ve güvenilir bir kaynak olduğunu söylememiz gerekir. Günümüz standartlarında elektrikli araçların menzilini en üst düzeyde tutabilmek için, iyi bir şarj dolumu gerekli olarak karşımıza gelmektedir. Elektrikli araç batarya değişimi konusunda uzman kadromuza ve modern servis altyapımıza güvenmek durumundayız. Buradan size sağladığımız hizmetler, aracınızın menzilini uzun tutup yolda kalmadan güvenli ulaşımınıza destek sağlamaktadır. Servisimizin bu konuda size sunduğu imkân ve fırsatları değerlendirmeniz gerekir.

Togg Şarj Bakımı

Togg Şarj İstasyonları

Togg Şarj İstasyonları

Togg şarj istasyonları insanların hiç tereddüt etmeden güvenebileceği hizmet adresleri arasındadır. Uzman kadromuz ve teknik imkânlarımız, şarj konusunda aracınıza çok büyük destek sağlar. Yeni model, sıfır ve kaliteli bir araç için özenle hazırladığımız imkânlar, aracınızın performansına ve değerine çok büyük katkı sağlamaktadır. Beylikdüzü Togg şarj istasyonları özellikle son yıllar içerisinde önemli bir yatırımın sonucunu göstermektedir. Hem aracın üretimine hem de ülke genelindeki yayılımına baktığınız zaman, şarj istasyonlarının büyük bir gereksinim olduğunu hemen anlamak söz konusu olacaktır. Güven veren ve kaliteyi sembolize eden Togg markası için, servis olarak önemli yatırımlarımız söz konusu olmaktadır. Aracınızın her türlü ihtiyacı ve şarj konusundaki gereksinimleri, servisimizin yapmış olduğu çalışmalarla karşılanmak durumundadır.

Togg Şarj İstasyonları